NASZE DZIAŁANIA

W tym roku po raz pierwszy będziemy jako pracownicy realizować wolontariat! 👷‍♀️👩‍🍳👩‍🔧

Jako cel na pierwszy rok postawiliśmy sobie zrekrutowanie min. 120 wolontariuszy, ale jesteśmy gotowi również na więcej! 😊 Wszystko w Waszych rękach (dosłownie). Poniżej znajdziecie opisy aktywności – każdy z Was może wybrać działanie, które najbardziej do niego pasuje.

Oprócz pomocy, którą będziemy razem nieść, obiecujemy Wam świetną atmosferę, dobrą zabawę, profesjonalnych instruktorów oraz pyszne jedzenie 😊.

Aktywne podwórko

Głównym celem naszego wolontariatu będzie zbudowanie placu zabaw. Do realizacji tego zadania potrzebujemy aż 60 wolontariuszy. Zapraszamy zarówno Panów, jak i Panie. Wbrew pozom, nie będzie potrzebna siła mięśni, ale bardziej zmysł techniczny i współpraca zespołowa. Mile widziane są nie tylko działy Design&Build, Workplace i Building Consultancy! 😊 Elementy placu zabaw są już zamówione i będą czekały na nas na miejscu, a doświadczeni instruktorzy będą prowadzić grupę do wyznaczonego celu!

Planszówki XXL

Ta grupa przeniesie się w czasy swojego dzieciństwa i będzie tworzyła Mega gry na terenie wokół Domu Dziecka, aby podopieczni mogli spędzać czas na grach takich jak klasy, chińczyk, szachy, warcaby. Grupa będzie działała pod okiem doświadczonego trenera. Do realizacji tego zadania potrzebujemy 13 wolontariuszy.

Chodź pomaluj im świat

Ta grupa będzie odświeżała pomieszczenia wewnątrz Domu Dziecka. Jeśli dołączysz do tej ekipy malarskiej, zdobędziesz cenne doświadczenie w malowaniu, które przyda Ci się również w życiu prywatnym 😊. Do realizacji tego zadania potrzebujemy 36 wolonatiuszy.

Masterchef

Jeżeli ktoś z kolei czuje, że prace fizyczne to nie jego klimaty, ale za to uwielbia gotować, zapraszamy do ekipy Masterchefa. Ta grupa pod okiem profesjonalnego kucharza przeżyje przygodę prosto z ekranów TV. Celem grupy będzie przygotowanie i wydanie posiłków dla wszystkich wolontariuszy oraz podopiecznych Domu Dziecka. Dzień zakończymy wspólnym podziwianiem naszych wysiłków i delektowaniem się jedzeniem przygotowanym na tą okazję 😊. Do tej grupy potrzebujemy 17 wolontariuszy.

Warsztaty krawieckie dla Dzieci z Domu Dziecka

W sobotę po naszych działaniach, dwie profesjonalne krawcowe przeprowadzą wyjątkowe warsztaty krawieckie dla Dzieci z Domu Dziecka. Starsza grupa będzie szyła na maszynach do szycia torby i nerki, które dzieciaki będą mogły używać. Młodsza grupa będzie ozdabiała przygotowane specjalne dla nich torebki i maskotki 😊.

Już dziś podejmij decyzję, które działanie najbardziej do Ciebie pasuje i zapisz się do grupy!

Liczymy na Twoją obecność 😊.

Termin zgłoszeń upływa 12 sierpnia, ale prosimy o zapisy już dzisiaj, ponieważ planując wydarzenie musimy widzieć, czy uda nam się zebrać odpowiednią ilość wolontariuszy do każdej z grup. Jeśli dojdziecie do wniosku, że chcecie zmienić grupę, zawsze będzie można to zrobić.

Copyright © Colliers 2022