ESG W COLLIERS

Colliers od wielu lat aktywnie włącza się w liczne akcje charytatywne, ponieważ odpowiedzialność społeczna jest wpisana w nasze DNA.

Od ponad 10 lat wspieramy Dom Dziecka w Równem oraz Dom Samotnej Matki na Pradze. W bieżącym roku, w obliczu działań wojennych na terenie Ukrainy natychmiastowo powołaliśmy wolontariat na rzecz pomocy uchodźcom. Poza pomocą osobom prywatnym, udało nam się włączyć świat biznesu w niesienie pomocy i w ten sposób zabezpieczyliśmy potrzeby kilku organizacji NGO działających na rzecz uchodźców z Ukrainy.

Co roku podejmujemy kolejne ważne kroki, realizując nowe działania pomocowe. Na początku 2021 r. Colliers powołał do życia Fundację Virtuosa, która zrealizowała remont hall’u wejściowego w Centrum Zdrowia Dziecka o łącznej wartości ponad 2 mln złoraz stworzyła w Centrum Zdrowia Dziecka pracownię kardiochirurgiczną, w której przyszli chirurdzy mogą trenować operowanie ponad 200 wad serca.

Więcej o Fundacji Virtuosa TUTAJ.

Od roku 2021 Colliers publikuje globalne raporty ESG (Global Impact Report), w których wykazuje swoje działania w odniesieniu do kryteriów środowiskowych, społecznych oraz ładu korporacyjnego. W maju br., w ramach Global Impact Report zostały ogłoszone cele globalne, które m. in. ustanawiają dzień wolontariatu w Colliers. Więcej o strategii ESG TUTAJ.

W ramach obszaru ESG, jako Colliers chcemy wejść na nowy poziom naszego zaangażowania – WOLONTARIAT.

Dlatego zapraszamy Was do wyjątkowego wydarzenia, w którym jako pracownicy weźmiemy sprawy w swojego ręce, bo głęboko wierzymy, że MAŁE KROKI, dają DUŻY WPŁYW.

Zapoznajcie się z informacjami o projekcie i zróbcie z nami PIERWSZY KROK! 😊

Copyright © Colliers 2022