ACTION PLAN

Wydarzenie będzie starannie zaplanowane oraz prowadzone przez profesjonalną firmę szkoleniową, która od wielu lat organizuje eventy CSR łącząc potrzebujących z biznesem, który chce pomagać 😊.

Pani Małgosia Twardowska jako firma IN GREMIO od wielu lat realizuje kolejne projekty CSR z ogromnej pasji, głęboko wsłuchując się w potrzeby społeczne. Pani Małgosia posiada nie tylko doświadczenie w tego typu inicjatywach, ale nadaje również wyjątkowy klimat tym spotkaniom. Każda z grup będzie prowadzona przed dedykowanego trenera, który będzie koordynatorem prac oraz przewodnikiem w realizacji celu 😊.

Gdzie się spotykamy?

Będziemy działać na miejscu w Warszawskim Centrum Integracji "Integracyjna Warszawa" przy ul. Wóycickiego 15 w Warszawie (Bielany) oraz w biurze Colliers (15 wolontariuszy).

Nasze działania zostały zaplanowane na piątek 22 września. Spotykamy się miejscu i działamy od 9:00 do 15:00.

Na wolontariat nie trzeba brać urlopu, ale należy uzgodnić z przełożonym, że tego dnia działamy jako wolontariusz.

Jaki strój?

Należy ubrać się wygodnie, na sportowo. Rekomendujemy zabranie stroju na zmianę, który może ulec poplamieniu albo zniszczeniu (włącznie z butami). Każdy z wolontariuszy otrzyma również specjalny strój, który jednak nie gwarantuje, że z Waszym ubraniem nic się nie stanie.

Prowiant

Na miejscu będzie całodzienny prowiant, kawa, herbata oraz woda. Nie trzeba brać ze sobą jedzenia, ale prosimy o zabranie bidonów lub termosów, do których każdy będzie uzupełniał napoje.

Biura regionalne

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby z biur regionalnych! 😊

Należy zamówić tradycyjnie podróż służbową. Cel podróży „Colliers meeting”, szczegóły: wolontariat. W Ośrodku będziemy działać w godz. 9:00 – 15:00, jeśli osoby z biur regionalnych nie będą w stanie dojechać na 9:00, można zamówić nocleg. Wydarzenie zakończy się o 15:00, wiec będzie czas na powrót do domu tego samego dnia.

Naszym celem jest wspólne zrealizowanie projektu na rzecz osób w kryzysie bezdomności. Obiecujemy Wam również dobrą zabawę i pyszne jedzenie! .

Przed wydarzeniem odbędą się krótkie webinary, w których opowiemy o idei wolontariatu w naszej organizacji, a Pani Małgosia z IN GREMIO opowie więcej o naszym wspólnym działaniu 😊.

Jeśli macie pytania, zapraszamy do Działu Administracji, chętnie opowiemy Wam więcej o tej inicjatywie.

Copyright © Colliers 2023